Sešas Latvijas augstskolas sāk vēl nebijušu projektu, attīstot studentos nodarbinātībai nepieciešamās jaunrades prasmes

1. oktobris, 2019

Lai attīstītu studentos inovatīvo domāšanu, jaunrades prasmes un uzņēmējspējas, sešas Latvijas augstskolas sāk īstenot nebijušu projektu «Inovāciju granti studentiem»*, piedāvājot studentiem daudzveidīgus un modernus apmācību moduļus, plašas sadarbības iespējas ar industriju, stipendijas un dažādus atbalsta instrumentus agrīnu zinātņietilpīgu biznesa ideju attīstīšanai.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbības partneru vārdā aicina uz projekta «Inovāciju granti studentiem» atklāšanu, kas notiks 4. oktobrī studentu biznesa iespēju festivālā «ICEBREAKERS’19» Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3, Rīgā.

Festivālu organizē Latvijas Universitāte (LU) sadarbībā ar RTU. Pasākumu plkst. 10.00 atklās Valsts prezidents Egils Levits, iedvesmojot jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā. Diskusijā viņam pievienosies arī Latvijas lielāko universitāšu vadītāji. Savukārt plkst. 10.45 pasākumā «Inovāciju granti studentiem» iesaistīto augstskolu un valsts iestāžu pārstāvji sīkāk iepazīstinās ar projekta mērķi un plānotajām aktivitātēm.

Projektā «Inovāciju granti studentiem» dažādas aktivitātes un programmas visa līmeņa studentiem tiek īstenotas, gan sadarbojoties ar uzņēmumiem, gan augstskolām savstarpēji. Aktivitātes no šā gada sāk piedāvāt RTU, LU, Rīgas Stradiņa universitāte, Ventspils Augstskola, Liepājas Universitāte un Latvijas Jūras akadēmija.

Projektu «Inovāciju granti studentiem» koordinē Izglītības un zinātnes ministrija, līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds.

Papildu informācija par RTU Studentu inovācijas grantu programmas aktivitātēm

*MK noteikumi Nr. 41 Darbības programmas «Izaugsme un nodarbinātība» 1.1.1. specifiskā atbalsta mērķa «Palielināt Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti un spēju piesaistīt ārējo finansējumu, ieguldot cilvēkresursos un infrastruktūrā» 1.1.1.3. pasākums «Inovāciju granti studentiem».

Sešas Latvijas augstskolas sāk vēl nebijušu projektu, attīstot studentos nākotnes nodarbinātībai nepieciešamās jaunrades prasmes

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments