Seminārs un radošās darbnīcas „Dizains visiem”

30. septembris, 2008
.
.
.
Seminārs un radošās darbnīcas notiks Rīgas Dizaina mēneša laikā - no 7. līdz 28. oktobrim.

Radošās darbnīcas būs šā gada 25. martā notikušā informatīvā semināra „Dizains visiem” turpinājums. Koncepta „Dizains visiem” uzmanības centrā ir tās dizaina iespējas, kas ļauj pārvarēt dažādos cilvēces radītos neloģiskos šķēršļus, ko radījusi mūsu attieksme vai pašu radītā vide, un nodrošina ikvienam sabiedrības loceklim pilnvērtīgu un aktīvu sabiedrisko dzīvi.

Šoreiz seminārā un radošajās darbnīcās informāciju un teorētiskās zināšanas tiks pārvērstas prototipos realizētās idejās. Viens no radošo darbnīcu mērķiem ir izcelt dizaina menedžmenta nozīmi pilsētvides veidošanas procesā un sniegt priekšlikumus ikvienam sabiedrības loceklim ērti lietojamas pilsētvides radīšanai.

Iecerēts, ka labākās Latvijas dizaineru radošās idejas varētu tikt arī īstenotas dzīvē.

Pieteikšanās - nosūtot e-pastu ar norādītu vārdu, uzvārdu, organizāciju, tālruņa numuru, interesējošās radošās darbnīcas nosaukumu: . Dalība bez maksas. Papildus informācija pielikumā un pa tālruni: 67034790.

1993. gadā Īrijā dibinātā EIDD – Design for All Europe ir Eiropas jumta organizācija, kas apvieno astoņpadsmit Eiropas valstu biedrus. Tās sākotnējais mērķis bija izmantot dizainu, lai iekļautu sabiedrības dzīvē cilvēkus ar invaliditāti dažādās Eiropas valstīs. Šobrīdgalvenā uzmanība tiek veltīta jautājumiem, kā uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, pielietojot „Dizains visiem” principus. Dizaina menedžmenta klubs šogad uzņemts par Eiropas Invaliditātes un Dizaina institūta korporatīvo biedru.

 Semināra un radošo darbnīcu programma
Kopīgot rakstu

Raksta pielikumi

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

30. septembris, 2008 plkst. 14:28

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi