Seminārs par stipendijām un programmām zinātnisko darbinieku un doktorantu mobilitātei

25. marts, 2008
Pasākuma sākums: pl. 11.00. Orientējošais ilgums: 4 stundas un starpbrīdis-kafijas pauze.

Semināra nolūks ir informēt zinātniskos darbiniekus un pasniedzējus par iespējām piedalīties pētnieku mobilitātē, izmantojot citu valstu piedāvātās stipendijas (doktorantūras studijas, postdoktorantūras apmācība un citas atbalsta formas) un zinātniskās apmaiņas programmas.
Tiks apskatīti stipendiju veidi un atbalsta formas, ko Latvijas zinātniskajiem darbiniekiem un doktorantūras studentiem piedāvā ārvalstu vēstniecības vai pārstāvniecības, vai kuru administrēšanu citas valstis ir uzticējušas Latvijas organizācijām. Mēs ceram, ka šāds seminārs dos interesentiem kopsavilkumu par visām tām iespējām, kas pētnieku mobilitātes nodrošināšanai ir pieejamas Latvijā.

Seminārā uzstāties: Britu Padomes, Vācijas Akadēmiskā Apmaiņas Dienesta (DAAD),
ASV Izglītības Informācijas un Testēšanas Centra (IITC), ASV un Kanādas vēstniecību un UNESCO Latvijas Nacionālās Komisijas pārstāvji; Latvijas Zinātņu akadēmijas Starptautisko Sakaru daļas,
Izglītības un Zinātnes Ministrijas Starptautisko sakaru nodaļas un Akadēmisko Programmu Aģentūras pārstāvji, kuri iepazīstinās ar pieejamajām apmaiņas stipendijām un programmām, dalības noteikumiem, iespēju saņemt papildus informāciju, kā arī atbildēs uz jautājumiem.
Ir uzaicināti ar saviem „veiksmes stāstiem” uzstāties Latvijas zinātnieki, kuri jau ir izmantojuši šīs iespējas.

Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties: ; 67553591, 29473753

Detalizēta semināra programma tiks izsūtīta dažas dienas pirms semināra.

25. marts, 2008 plkst. 19:21