Seminārs mājturības skolotājiem «Apģērba – modes − radīšanas tehniskie līdzekļi un radošie eksperimenti»

4. marts, 2020
Foto: Ķīpsalas pavasaris 2019

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) pirmo reizi Latvijas skolu mājturības skolotājiem organizē iedvesmas semināru, kurā iegūt atbalstu jaunu ideju meklējumiem mācību priekšmetā.

Seminārs «Apģērba – modes – radīšanas tehniskie līdzekļi un radošie eksperimenti» norisināsies 21. martā RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) Dizaina tehnoloģiju institūtā (DTI), Ķīpsalas ielā 6, Rīgā.

Seminārā RTU DTI mācībspēki stāstīs par jaunākajām šūšanas tehnoloģiju iekārtām un to piedāvātajām iespējām, par latviešu tautas tērpa integrāciju mūsdienu apģērbā, būs iespējams iepazīt dažādas tehnikas, kas izmantojamas, strādājot ar skolēniem, kā arī Latvijas modes mākslinieks Dāvids stāstīs par savu pieredzi, veidojot apģērbus.

Semināra programma.

Katrs apmeklētājs saņems RTU izdotu apliecību par tālākizglītību (8 kontaktstundas).

Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas anketu.

Piesakoties līdz 29. februārim, semināra cena ir 60 eiro.
Samaksa jāveic līdz 15. martam. Ja nepieciešams, RTU var izrakstīt rēķinu skolai.

4. marts, 2020 plkst. 10:12