Seminārs „Laiks ieklausīties jaunajos speciālistos”

8. aprīlis, 2008
RTU EEF Vides zinātnes bakalauru un maģistra studiju programmas studenti ir sagatavojuši dažādus priekšlikumus, kuri balstās uz inženiertehniskiem, ekonomiskiem un ekoloģiskiem aprēķiniem un ekspertīzi. Seminārā tiks aplūkotas un analizētas enerģētikas sektora attīstības vairākas alternatīvas:
• enerģijas lietotāju energoefektivitātes paaugstināšana, tādejādi samazinot enerģijas patēriņu;
• dabas gāzes elektrostacijas būve;
• akmeņogļu elektrostacijas būve.

Improvizētajā MK ēnu kabineta sēdē piedalīsies ne tikai trīs tehnoloģiju piedāvātāju grupas un eksperti, bet studenti pārstāvēs arī iedzīvotāju un zaļo viedokli, kā arī iejutīsies Eiropas Savienības pārstāvju un Latvijas valdības lomā. Pēc visu pušu viedokļu uzklausīšanas MK ēnu kabinets pieņems lēmumu, kurā virzienā būtu jāsper pirmie soļi un kuri jautājumi ir vēl papildus izpētāmi, tādejādi atliekot tos uz vēlāku laiku.

Sēdē aicināti piedalīties visi, kuriem rūp Latvijas enerģētiskās neatkarības jautājumi tuvākajā un tālākajā nākotnē.

Seminārs notiks 25.aprīlī plkst. 12.00 – 16.00 Olimpiskajā Skonto hallē E. Melngaiļa ielā 1a.

8. aprīlis, 2008 plkst. 14:34