Semināri par starptautiskās sadarbības iespējām augstākajā izglītībā Erasmus+ programmā

17. februāris, 2014

Aicinām augstskolu pārstāvjus uz 3 (identiskiem) informatīvajiem semināriem par starptautiskās sadarbības iespējām augstākajā izglītībā Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā «Erasmus+» (2014-2020) ietvaros.

Šajos semināros aicinām pieteikties tos pārstāvjus, kuri nav piedalījušies «Erasmus+» institucionālo koordinatoru seminārā (29-30/01/2014), kā arī tos, kuri neapmeklē «Erasmus+» stratēģisko partnerību semināru š. g. 18. februārī, jo tajos sniegtā informācija tieši par starptautiskās sadarbības iespējām augstākajā izglītībā «Erasmus+» būs identiska.

Semināri notiks VIAA telpās, Rīgā, Vaļņu ielā 1, 4. stāva zālē (~ 30 dalībnieki/katrā):

Šajos semināros Jūs iegūsiet informāciju par:

• stratēģiskajām partnerībām augstākajā izglītībā – konkurss ir izsludināts,
  • zināšanu aliansēm – konkurss ir izsludināts,
  • kopīgo maģistrantūras programmu īstenošanu (iepriekš – «Erasmus Mundus») – konkurss ir izsludināts;
  • Žana Monē programmu – konkurss ir izsludināts;
  • kapacitātes stiprināšanas projektiem ar partnervalstīm (iepriekš – «Tempus») – konkurss vēl nav izsludināts.

Lūdzam savlaicīgi reģistrēties, jo reģistrācija tiks slēgta, sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu katram no semināriem.

17. februāris, 2014 plkst. 16:09