Seminārā izzinās ES programmas «Apvārsnis 2020» IKT projektu konkursus un iespējas tajos piedalīties

3. decembris, 2019
Attēls: pixabay.com

Uzņēmumu pārstāvji, pētnieki un visi citi interesenti aicināti piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pētniecības platformas seminārā, kas notiks 12. decembrī no plkst. 17 līdz 19 Kronvalda bulvārī 1, RTU Vēstures muzeja ekspozīcijas zālē.

Pasākuma ievadā runās Andris Freimanis, programmas «Apvārsnis 2020» Nacionālā kontaktpunkta eksperts informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, nākotnes tehnoloģiju un nanotehnoloģiju, moderno materiālu, biotehnoloģijas, progresīvās ražošanas un pārstrādes jomās. Pēc tam noritēs darbs grupās pie konkrētu konkursu un ar tiem saistīto aktivitāšu identificēšanas un plānošanas.

Pasākumā būs iespēja ne tikai uzzināt par tuvākajiem ES programmas «Apvārsnis 2020» informācijas un komunikāciju tehnoloģiju konkursiem, bet arī paplašināt iespējas sadarbības partneru piesaistei un RTU dažādu jomu pētnieku sadarbību.

Pasākumā aicināti piedalīties nozares uzņēmumi, kam ir interese piedalīties pētniecības projektu konkursos, kā arī citi interesenti.

Pasākumu vadīs IKT pētniecības platformas kooridinatori Inete Ielīte un Jurģis Poriņš.

Lai piedalītos pasākumā, lūgums līdz 8. decembrim reģistrēties.

RTU  pētījumu platforma «Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas» izveidota, lai attīstītu pētījumus informācijas tehnoloģiju nozarē. Pasākums ir trešais ciklā, kas plānots RTU pētnieku un studentu līdzdalībai ES pētījumu programmas «Apvārsnis 2020» projektu izstrādei un iesaistei ES pētnieku tīklos.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. decembris, 2019 plkst. 16:11