Seminārā analizēs nekustamā īpašuma masveida vērtēšanu un nekustamā īpašuma nodokļa nozīmi ilgtspējīgā attīstībā

1. jūlijs, 2020
.
.

7. un 8. jūlijā Linkolna Zemes politikas institūts (Lincoln Institute of Land Policy) sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultāti, Tieslietu ministriju un Valsts Zemes dienestu organizē divu dienu tiešsaistes semināru «Improving Value Based Taxation of Real Property in Latvia» par nekustamā īpašuma masveida vērtēšanu kā bāzi nekustamā īpašuma nodoklim un šī nodokļa nozīmi ilgtspējīgas zemes pārvaldības un sociāli ekonomiskās attīstības plānošanā.

Semināra mērķis ir veidot vienotu priekšstatu, zināšanas un izpratni par nekustamā īpašuma nodokļa lomu tautsaimniecībā un ilgtspējīgā teritoriju attīstībā, īpaši uzsverot ar mājokli saistīto problemātiku un risinājumus šī nodokļa kontekstā.

Semināra laikā Linkolna Zemes politikas institūta eksperti dalīsies zināšanās un pieredzē par nekustamā īpašumu nodokļu politikas veidošanu un masveida vērtēšanu, skarot plašāku šī nodokļa kontekstu, tai skaitā COVID-19 ietekmi.

Linkolna Zemes politikas institūtu seminārā pārstāvēs eksperti no ASV, Kanādas, Dienvidāfrikas Republikas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Linkolna Zemes politikas institūts ir viena no vadošajām ekspertu institūcijām zemes pārvaldības jomā. Institūtā noris pētniecība, tas piedāvā stipendijas, apmācību un tā speciālisti gatavo publikācijas zemes pārvaldības jomās, tai skaitā nekustamā īpašuma vērtēšanā, nodokļu politikā, vides un pilsētu attīstībā.

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus ekspertiem.

Informācija par semināra referentiem

Semināra programma

Reģistrācija semināra pirmajai daļai, kas notiks 07.07.2020. plkst. 14.00 – 21.20 pēc Latvijas laika.

Reģistrācija semināra otrajai dienai - 08.07.2020. plkst. 14.00- 19.20 pēc Latvijas laika.

Plašāka informācija par semināru un reģistrēšanos dalībai – sūtot e-pastu semināra koordinatorei Sarmītei Barvikai  līdz 06.07.2020. plkst. 12.00.

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

1. jūlijs, 2020 plkst. 11:52

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_