«Science Rocks» diskusijā pievērsīsies automatizācijas procesiem darba vidē

20. februāris, 2018

Trešdien, 28. februārī, plkst. 18.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5, notiks RTU Studentu parlamenta rīkotā diskusija cikla «Science Rocks» diskusija, kas veltīta automatizācijas procesiem darba vidē.

Tajā tiks aplūkoti jautājumi par to, kas ir automatizācijas procesi darba vidē, kā tie ietekmē darba apstākļus, vai apdraud cilvēkresursus, ko tie dod uzņēmumiem un valstij kopumā, kādas ir to priekšrocības un trūkumi, labākie piemēri Latvijā un pasaulē un citi jautājumi.

Diskusijā piedalīsies un ar savām zināšanām par automatizācijas procesiem dalīsies Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) lektors Leonards Budņiks. Viņš ir septiņu zinātnisko publikāciju līdzautors un RTU Studentu parlamenta balvas «IEVF Aktīvākais mācībspēks» ieguvējs. Paralēli darbam RTU L. Budņiks palīdz uzņēmumiem automatizēt darba procesus ar individuāliem risinājumiem, kas ir paredzēti katra darbinieka efektivitātes uzlabošanai.

Otrs diskusijas dalībnieks būs RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes asociētais profesors Agris Ņikitenko, kura pētniecības intereses saistītas ar robotiku, autonomām sistēmām un mākslīgo intelektu. Viņš ir autors un līdzautors 26 zinātniskajām publikācijām, ieguvis pieredzi slēgto līgumu uzskaites programmatūras, administratīvo pārkāpumu un notikumu reģistrēšanas, klientu uzskaites, nomas līgumu un nomas iekārtu uzskaites, kā arī citu sistēmu izstrādē, uzturēšanā un attīstībā konkrētu uzņēmumu un pašvaldību vajadzībām.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

20. februāris, 2018 plkst. 11:01