«Sarunu bibliotēkā» studentiem būs iespēja iepazīt četru uzņēmumu pārstāvjus

20. oktobris, 2017
Foto: pixabay.com

Otrdien, 7. novembrī, plkst. 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5, notiks RTU Karjeras centra organizēts pasākums studentiem «Sarunu bibliotēka», kurā būs iespēja iepazīt astoņus profesionāļus no četriem Latvijas uzņēmumiem – «Rīgas namu pārvaldnieka», «Accenture Latvia», «Solvay Business Services Latvia» un «Kreiss».

Sarunu bibliotēka veidota, iedvesmojoties no «dzīvās bibliotēkas» formāta, kur cilvēki kļūst par «dzīvajām grāmatām» un dalās savos stāstos ar apmeklētājiem, sniedzot iespēju veidot dzīvu personisku dialogu. Sarunā studentiem būs iespēja uzņēmumu pārstāvjiem uzdot jautājumus par profesijām, to izvēles procesu, veiksmēm, grūtībām, darba ikdienu u. c.

Sarunas tiek organizētas četrās sesijās: plkst. 16.00, 16.30, 17.00, 17.30.
Vienas sesijas ilgums ir 25 minūtes, un tā notiks grupā līdz pieciem studentiem.

Studentiem būs iespēja tuvāk iepazīt astoņus profesionāļus:

1.    «Rīgas namu pārvaldnieka» iecirkņa vadītāju;
2.    «Rīgas namu pārvaldnieka» remontdarbu pārraudzības projektu vadītāju;
3.    «Accenture Latvia» Oracle komandas vadītāju;
4.    «Accenture Latvia» Testēšanas nodaļas vadītāju;
5.    «Solvay Business Services Latvia» integrāciju projektu vadītāju;
6.    «Solvay Business Services Latvia» produktu riska komunikācijas speciālistu;
7.    «Kreiss» cilvēkresursu speciālistu;
8.    «Kreiss» vecāko pārdošanas un loģistikas menedžeri.

Studenti aicināti rezervēt laiku, lai tuvāk iepazītos ar vienu vai vairākiem speciālistiem. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu

Pēc anketas aizpildīšanas dalībnieki saņems apstiprinājumu par piedalīšanos seminārā.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

20. oktobris, 2017 plkst. 10:08