Sākusies uzņemšanas rezultātu gaidīšana

18. jūlijs
.
.
Foto: Pixabay.com

Ir noslēgusies reflektantu pieteikšanās studijām par valsts budžeta līdzekļiem un patlaban notiek uzņemšanas rezultātu gaidīšana. Pirmās kārtas rezultāti būs zināmi 22. jūlijā, bet otrās kārtas – 26. jūlijā. Paralēli Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norisinās iestājeksāmeni zīmēšanā.

Uzņemšanas rezultātu paziņošana

Uzņemšana notiek divās kārtās. 

  • Pirmās kārtas rezultāti tiks paziņoti 22. jūlijā pēc plkst. 17.00. portālā Latvija.lv, kā arī īsziņā un elektroniskajā vēstulē.

Tad reflektanti uzzinās, vai viņi ir ieguvuši studiju vietu studiju programmā, kas pieteikumā minēta kā pirmā prioritāte. 

Ja studiju vieta ir iegūta, tad reflektantiem līdz 26. jūlija plkst. 16.00 obligāti ir jāapstiprina iegūtā vieta portālā Latvija.lv, e-pakalpojumā aktivizējot izvēlni «Apstiprināt iegūto vietu». Ja studiju vietu reflektants neapstiprina, tad tā tiek zaudēta. 

  • Reflektantiem, kuriem pirmajā kārtā nav izdevies iegūt studiju vietu, ir iespēja piedalīties uzņemšanas otrajā kārtā, līdz 26. jūlija plkst. 17.00 Latvija.lv aktivizējot izvēlni «Pieteikties 2. kārtai» vai arī zvanot 67089003 vai 27089003 (BITE klientiem) un nosaucot sasaistes kodu.

Dalība otrajā kārtā reflektantam ļaus pretendēt uz savu prioritāšu saraksta augstāku vietu.

Uzņemšanas otrās kārtas rezultāti tiks paziņoti 26. jūlijā pēc plkst. 18.00.

Tiem, kuri nebūs ieguvuši budžeta vietu, būs iespējams reģistrēties studijām par maksu. Studiju maksas priekšapmaksa pilna laika (dienas) un nepilna laika (vakara un neklātienes) pamatstudiju programmu reflektantiem jāveic līdz 15. septembrim.

Iestājeksāmeni zīmēšanā

Reflektantiem, kuri vēlas studēt programmās «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains», ir jākārto iestājeksāmeni zīmēšanā. Tie norisinās no 19. līdz 21. jūlijam RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 435. telpā. 

19. un 20. jūlijā plkst. 9.00 notiek iestājeksāmens Arhitektūras fakultātes studiju programmas «Arhitektūra» reflektantiem;

21. jūlijā plkst. 9.00 – iestājeksāmens Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studiju programmas «Materiālu tehnoloģija un dizains» un Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studiju programmas «Industriālais dizains» reflektantiem. 

Reflektantiem jāierodas uz iestājpārbaudījuma sākumu. Kavētājiem var atteikt eksāmena kārtošanu.

RTU Uzņemšanas komisijas kontaktinformācija

Ja rodas papildjautājumi, iespējams sazināties ar RTU Uzņemšanas komisiju " target="_blank">, 67089319 vai WhatsApp – 28005535.

Kā sazināties ar RTU Uzņemšanas komisiju

Visas studiju programmas

Plašāka informācija par pieteikšanos studijām RTU

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

18. jūlijs plkst. 18:57

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi