Sākusies skolēnu reģistrēšanās dalībai RTU elektronikas olimpiādē

15. aprīlis, 2009

Lai veicinātu skolēnu interesi par elektronikas specialitāti, no 14. aprīļa līdz 24. aprīlim Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (RTU ETF) aicina 9.–12. klašu skolēnus reģistrēties dalībai elektronikas olimpiādē. Reģistrācija olimpiādei notiek ETF mājaslapā.

15.04.2009.

Elektronikas olimpiādes pirmā kārta norisināsies internetā no 24. aprīļa līdz 8. maijam, tās laikā skolēniem būs jāpiedalās diskusijās, jāveic uzdevumi un testi, kā arī jāuzraksta eseja.

Elektronikas olimpiādes otrā kārta notiks klātienē 14. un 15. maijā RTU.Olimpiādes otrajā kārtā piedalīsies 20 veiksmīgākie pirmās kārtasdalībnieki, kuri ne vien risinās dažādus elektronikas uzdevumus, betarī iepazīsies ar ETF studentiem, dosies RTU organizētās ekskursijās uzelektronikas nozares uzņēmumiem, kur tiksies ar elektronikasspeciālistiem un piedalīsies dažādās aktivitātēs.

Līdz olimpiādes sākumam skolēni var trenēties olimpiādes uzdevumurisināšanā, uzdevumu paraugi treniņiem, kā arī olimpiādes nolikums irpieejams ETF mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

15. aprīlis, 2009 plkst. 17:20