Sākusies RTU Zinātniskās bibliotēkas krātuves rekonstrukcija

15. februāris, 2011

Saistībā ar ERAF projektu sākusies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskās bibliotēkas (ZB) krātuves rekonstrukcija, kuras galvenais mērķis ir krājuma pārvietošana uz mobilajiem plauktiem.

RTU ZB krātuvē atrodas vairāk nekā 600 tūkstoši inženierzinātņu un arhitektūras izdevumu. Mobilo plauktu izmantošana nodrošinās iespēju ekonomēt vietu un racionālāk izmantot bibliotēkas pagrabstāvā esošo platību, līdz ar to ļaus saglabāt lielāku skaitu eksemplāru lietotāju pieprasītiem nosaukumiem.

Lai veiktu krājuma pārvietošanu, līdz šā gada 1. septembrim bibliotēkas lietotājiem nebūs pieejami krātuvē esošie žurnāli, grāmatas un citi dokumenti, kā arī slēgts informācijas punkts RTU ZB Centrālās bibliotēkas 1. stāvā.

Elektroniskajā katalogā ir redzams, vai attiecīgais nosaukums ir atrodams kādā citā lietotāju apkalpošanas vietā. Neskaidrību gadījumā iespējams zvanīt pa tālruni 67089146 vai rakstīt uz e-pastu .

Zinātniskā bibliotēka

15. februāris, 2011 plkst. 9:27