RTU Zinātniskajā bibliotēkā būs pieejama diennakts lasītava

11. oktobris, 2017
Foto: RTU Sabiedrisko attiecību departaments

No otrdienas, 17. oktobra, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskajā bibliotēkā RTU studentiem būs pieejama diennakts lasītava, sniedzot iespēju  mācīties arī vēlās vakara un nakts stundās ārpus bibliotēkas vai fakultāšu darba laika. Diennakts lasītava atrodas RTU Zinātniskās bibliotēkas 1. stāvā, Paula Valdena ielā 5.

Lai izmantotu RTU Zinātniskās bibliotēkas diennakts lasītavu, RTU portāla ORTUS Bibliotēkas sadaļā jāiepazīstas ar lietošanas noteikumiem un jāreģistrējas kā lasītavas apmeklētājam. Iekļūšanai lasītavā nepieciešama studentu apliecība, kas jānoskenē pie karšu lasītāja.

Lasītava būs slēgta sanitārajā stundā no plkst. 7.30 līdz 8.30 (katru dienu, izņemot svētdienu), spodrības dienās līdz plkst. 17 (tuvākās spodrības dienas būs 27. oktobrī, 29. decembrī un 23. februārī), Latvijas svētku dienās, kā arī pirmssvētku dienās pēc plkst. 14. 18. oktobrī lasītava būs atvērta no plkst. 18.

Aktuālā informācija par darba laiku un izmaiņām atrodama RTU mājaslapas Bibliotēkas sadaļā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. oktobris, 2017 plkst. 15:43