RTU Zinātniskā bibliotēka durvis lasītājiem vērs studiju gada sākumā

9. septembris, 2020
.
.

No 14.septembra lasītājiem atvērtas būs visas RTU Zinātniskās bibliotēkas lietotāju apkalpošanas nodaļas un filiāles. Diennakts lasītava pagaidām nebūs pieejama. 

Lasītājus gaidīs: Centrālā bibliotēka Paula Valdena ielā 5, ieeja no Zunda kanāla puses; Mācību literatūras abonements un Ķīmijas filiālbibliotēka – Paula Valdena ielā 3; Transporta filiālbibliotēka Lauvas ielā 8. 

Centrālās bibliotēkas darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 8.30 – 19.00; piektdienās plkst. 8.30 – 17.00; no plkst. 9.00 – 15.00. 

Bibliotēku ir tiesīgi apmeklēt lietotāji bez akūtām elpceļu slimības pazīmēm un kuri nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām. Bibliotēku aizliegts apmeklēt personām, kurām jāievēro pašizolācija. 

Ienākot bibliotēkā, visiem bibliotēkas apmeklētājiem jāreģistrējas apmeklējuma lapās. 

Bibliotēkā jāievēro 2 m distance. Lietotāju darba vietas izveidotas, ievērojot 2m distanci starp tām. Jāizvairās no drūzmēšanās. Telpas, kurās nav iespējams ievērot drošības pasākumus, būs slēgtas. 

Bibliotēkas telpās individuālai lietošanai ir pieejami virsmu un roku dezinfekcijas līdzekļi, apkalpošanas punktos ir organiskā stikla aizsargbarjeras. 

Plašāka informācija

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

9. septembris, 2020 plkst. 14:48

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi