RTU Zinātniskā bibliotēka aicina nodot grāmatas

9. jūnijs, 2009

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskā bibliotēka lūdz studentus līdz 3. jūlijam nodot visas RTU Zinātniskajā bibliotēkā saņemtās mācību grāmatas un novēl skaistas vasaras brīvdienas.

08.06.2009.

Zinātniskā bibliotēka brīdina: par katru nokavēto grāmatas nodošanas termiņa dienu tiek aprēķināta soda nauda – Ls 0,03 apmērā (par vienu grāmatu).

Vasaras periodā tiek mainīts bibliotēkas darba laiks. No 6. jūlija līdz 31. augustam Centrālā bibliotēka, Mācību literatūras abonements un Būvniecības un arhitektūras filiāle strādās otrdienās no plkst. 15 līdz plkst. 17 un piektdienās no plkst. 10 līdz plkst. 12. Pārējās filiāles būs slēgtas.

RTU Zinātniskās bibliotēkas direktores vietniece Sarmīte Krauze aicina: «Lai studenti bez raizēm varētu baudīt vasaras brīvdienas, bet bibliotēkas darbinieki – sakārtot grāmatas jaunajam akadēmiskajam gadam, lūdzam ievērot mācību grāmatu nodošanas termiņus!»

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi