RTU zinātnieki saņem Gada balvas enerģētikā

16. decembris, 2022
.
.
Gada balvu par nozīmīgu devumu enerģētikā saņem RTU Industriālas elektronikas un elektrotehnikas institūta pētnieks un laboratorijas vadītājs Ansis Avotiņš. Foto: Latvenergo

Novērtējot Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes pētnieku veikumu, AS «Latvenergo» un Latvijas Zinātņu akadēmija viņiem piešķir balvas par nozīmīgu devumu enerģētikā.

Gada balvu par nozīmīgu devumu enerģētikā saņēma RTU Industriālas elektronikas un elektrotehnikas institūta pētnieks un laboratorijas vadītājs Ansis Avotiņš un Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta profesore, Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes prodekāne zinātniskajā jomā Andra Blumberga. 

RTU zinātnieki saņem Gada balvas enerģētikā

Savukārt Gada balvas par panākumiem enerģētikā jaunajiem zinātniekiem saņēma Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta vadošais pētnieks Kristaps Vītols, Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta pētniece Vivita Priedniece, kā arī AS «Rīgas piena kombināts» enerģētikas inženieri Dmitriju Boreiko un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas Enerģētikas departamenta direktore Līga Kurevska – abi šogad aizstāvēja promocijas darbu RTU. 

Veicināšanas balvu jauno zinātnieku kategorijā saņēma Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta pētniece Līga Rozentāle. 

RTU zinātnieki saņem Gada balvas enerģētikāBalvas tika pasniegta divdesmit ceturto reizi, lai veicinātu nozares un zinātnes attīstību, izceltu izcilu jauno zinātnieku veikumu vai mūža devumu enerģētikā. Šis ir viens no galvenajiem nozares notikumiem, kas ļauj apkopot zinātnieku paveikto un atskatīties uz aizvadīto gadu. 
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

16. decembris, 2022 plkst. 8:55

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi