RTU zinātnieki aicināti zinātniskos darbus prezentēt Rīgas Aviācijas forumā

26. februāris, 2020
.
.
Foto – Pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātnieki ir aicināti gatavot publikācijas Rīgas Aviācijas foruma zinātniskajai konferencei, kas notiks 21. maijā un būs veltīta nozares ilgtspējīgas attīstības jautājumiem. 

Zinātniskā konference fokusēsies uz jautājumiem par ilgtspējīgu aviāciju, ko paredz Eiropas aviācijas nozares ilgtermiņa stratēģija. Konferencē plānotas vairākas meistarklases, kuras vadīs pasaulē pazīstami zinātnieki, kā arī aicināti uzstāties pētnieki, kuru zinātniskā darbība ir saistīta ar aviāciju, sākot no vadībzinībām un tālvadības gaisa kuģu izstrādes līdz matemātiskās modelēšanas un ekonometrisko metožu pielietojumam aviācijā. 

Labākie zinātniskie darbi tiks publicēti Viļņas Ģedimina universitātes izdotajā zinātniskajā žurnālā, kas ir indeksēts starptautiskajās zinātniskajās datu bāzēs. Patronāžu par zinātnisko konferenci uzņēmusies nacionālā lidsabiedrība «airBaltic».

Zinātniskā konference notiks Rīgas Aviācijas foruma pirmajā dienā, savukārt otrajā dienā, 22. maijā, norisināsies biznesa konference, kurā augsta līmeņa eksperti vadīs tematiskās darbnīcas par avio infrastruktūras attīstību, kravām un loģistiku, aviācijas un tūrisma sasaisti un bezpilota lidaparātu sistēmu izrāvienu un nākotni. 

Rīgas Aviācijas forumu rīko RTU kopā ar partneriem − Latvijas Aviācijas asociāciju un divām augstskolām – Transporta un sakaru institūtu un Rīgas Aeronavigācijas institūtu, balstoties janvārī parakstītajā sadarbības līgumā, kurā partneri apņemas veicināt inovatīvās pētniecības attīstību aviācijā un  nodrošināt šajā jomā viedokļu līderību Eiropā.

Forums notiks angļu valodā 21. un 22. maijā viesnīcā «Radisson Blu Latvija», Elizabetes ielā 55. 

Vairāk informācijas par forumu, kā arī reģistrācijas anketa – foruma mājaslapā.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

26. februāris, 2020 plkst. 16:45

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi