RTU Zelta fonda katalogs 2019./2020. studiju gads

12. novembris, 2021

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centrs publicē RTU Zelta fonda 2019./2020. studiju gada izcilāko RTU absolventu izlases katalogu.

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi. Veidojot Zelta fonda izlasi, tiek ņemta vērā ne tikai absolventa vidējā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē un sportā.

Katru gadu RTU Karjeras centrs, ciešā sadarbībā ar programmu direktoriem, veido spējīgāko absolventu izlasi, kas tiek apkopota informatīvā katalogā. Katalogs tiek publicēts RTU Karjeras centra mājaslapā un nosūtīts sadarbības partneriem. Ar 2019./2020. studiju gada izlasi un iepriekšējo gadu izlasēm var iepazīties mājaslapā.  Sirsnīgi apsveicam visus izlasē iekļautos RTU absolventus.

Informējam, ka esam sākuši darbu pie jaunas izlases veidošanas 2020./2021. studiju gada absolventiem. Izvirzītie absolventi jau pavisam drīz saņems ziņu e-pastos.

Vēl esošajiem studentiem aicinām sasparoties un turpināt veiksmīgas studiju gaidas, lai veicinātu sevis izvirzīšanu vēl turpmākajām Zelta fonda izlasēm!

12. novembris, 2021 plkst. 10:38