RTU viesojas Mikola Romera Universitātes delegācija

24. augusts, 2020

Lai iepazītu Rīgas Tehnisko universitāti (RTU), izzinātu sadarbības potenciālu un virzienus, RTU 2020. gada 21. augustā viesojās Mikola Romera Universitātes (Mykolo Romerio universitetas – MRU) delegācija. Vizītes pirmajā daļā viesi no Lietuvas tikās ar RTU vadības E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes (ETHZF) pārstāvjiem, pusēm vienai otru iepazīstinot ar svarīgākajiem katras universitātes darbības aspektiem, bet vizītes otrajā daļā MRU delegācija devās uz Ķīpsalu, kur tuvāk iepazina RTU studentu pilsētiņu.

Vizītes sākumā viesi tikās ar RTU rektoru akadēmiķi Leonīdu Ribicki, studiju prorektoru profesoru Uldi Sukovski un ETHZF pārstāvjiem – dekāni profesori Marinu Platonovu, Lietišķās valodniecības institūta (LVI) direktori profesori Larisu Iļinsku, LVI asociēto profesori Tatjanu Smirnovu, LVI lektori Zani Seņko un Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departamenta Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāju Lauru Štāli.

MRU delegācijā bija studiju prorektora vietnieks profesors Linas Selmistraitis, Humanitāro un sociālo zinātņu fakultātes dekāne profesore Odeta Merfeldaitė un Humanitāro zinātņu institūta direktore asociētā profesore Liudmila Mockienė.

Ķīpsalā viesi no MRU tikās ar Inženierekonomikas un vadības fakultātes dekāni profesori Elīnu Gaili-Sarkani, apmeklēja RTU Zinātnisko bibliotēku, Mediju centru un Dizaina fabriku.

MRU dibināta 1991. gadā, atrodas Viļņā un Kauņā. Tajā studē 7500 studentu, viņu vidū 600 ārzemju studentu. MRU piedāvā studiju programmas juridiskajās, humanitāro, sociālo zinātņu un citās jomās.

Mikola Romera Universitātes delegācijas vizīte RTU

RTU Sabiedrisko attiecību departaments