RTU vasaras nometnes dalībnieki viesojas Zinātniskajā bibliotēkā

5. jūlijs, 2011

28. jūnijā, RTU pirmās skolēnu nometnes «Pasaule pieprasa tehniskos prātus» ietvaros, RTU Zinātniskajā bibliotēkā viesojās 30 nometnes dalībnieki ar skolotājiem.

Brīvā gaisotnē viesiem tika dota iespēja iepazīties ar RTU Zinātnisko bibliotēku kā daudzpusīgu un studiju procesam draudzīgu vidi, iesaistoties dažādās aktivitātēs pasākumā ar nosaukumu «Bezgalīgais stāsts».

Pasākuma ievadā skolēni noskatījās videoklipu par bibliotēku. «Grāmatas ceļā» ar  bibliotēku iepazīstināja lācītis.

Savas zināšanas un veiklību skolēni parādīja krustvārdu mīklas risināšanā, atbildes meklējot RTU Zinātniskās bibliotēkas abonētajā datubāzē «Letonika».

Izpaužot savas fantāzijas par bibliotēku, tika veidoti plakāti. Strādājot grupās, līmējot un zīmējot, skolēni izveidoja septiņus plakātus, kuros akcentēts 2012. gads - RTU un Zinātniskās bibliotēkas 150. jubileja. Interesantāko trīs plakātu autori saņēma balvas.

Pasākuma organizētāji ir gandarīti par pozitīvo un radošo atmosfēru, ko radīja nometnes dalībnieki, un cer pēc pāris gadiem viņus sagaidīt bibliotēkā jau kā RTU studentus un Zinātniskās bibliotēkas lietotājus!

RTU Zinātniskā bibliotēka

5. jūlijs, 2011 plkst. 15:18