RTU uzvar Baltijas Tehnisko universitāšu sporta spēlēs

29. maijs, 2017
Foto – Pixabay

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) 51. Baltijas Tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēļu kopvērtējumā ar 20 punktiem izcīnīja 1. vietu, aiz sevis ar 12 punktiem atstājot Kauņas Tehnisko universitāti (KTU) un ar 10 punktiem – Tallinas Tehnisko universitāti (TTU). Pasākums no 26. maija līdz 28. maijam norisinājās Rīgā, triju universitāšu mācībspēkiem un darbiniekiem sacenšoties basketbolā, volejbolā, galda tenisā, tenisā, šahā un makšķerēšanā.

RTU basketbolisti Uldis Lencis, Dainis Bertāns, Zigurds Bajārs, Mārtiņš Zvilna, Didzis Avišāns, Edgars Darģis, Ansis Avotiņš, Dainis Dauksts un Egīls Pāns ieguva 1. vietu, KTU pārspējot ar 59:34, savukārt TTU – ar 70:39.

RTU volejbola komanda spraigā spēlē guva uzvaru, un šajā disciplīnā RTU pārstāvēja Maksims Žuks, Oskars Lauva, Daniels Nātriņš, Mārcis Galejs, Guntis Sirmelis, Uģis Sirmelis, Dāvis Kolāts, Ingūna Maļinovska, Aigida Sinkeviča, Antra Enkure, Gunita Ķīvīte, Natālija Geriņa un Anita Gulbe.

RTU galda tenisisti Sanita Vīlistere, Kirils Jahontovs un Jānis Cīrulis izcīnīja 2. vietu, ar 4:0 uzvarot TTU, savukārt ar 3:4 zaudējot KTU.

RTU tenisisti Andris Krūmiņš, Aivars Linkevičs un Zane Liepiņa sporta spēlēs ieguva 1. vietu.

RTU komandu šahā pārstāvēja Egons Lavendelis, Ēriks Priednieks, Jānis Lelis, Agnese Līckrastiņa, Laura Rogule, iegūstot 1. vietu.

RTU makšķerēšanas komanda, ko pārstāvēja Agris Znotiņš, Armands Pļavnieks, Pēteris Orlovskis un Aija Orlovska, ieguva 1. vietu.

Baltijas Tehnisko universitāšu mācībspēku un darbinieku sporta spēles notiek kopš 1966. gada, kad vēl toreizējo Rīgas Politehnisko institūtu pārstāvēja Ēriks Priednieks, piedaloties šaha sacensībās.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. maijs, 2017 plkst. 14:36