RTU uzņems 5G ekosistēmas forumu «5G Techritory»

11. novembris, 2021
RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna (no kreisās) un Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes profesors Sandis Spolītis (centrā) piedalās 5G ekosistēmas forumā 2020. gadā. Foruma publicitātes foto

No 22. līdz 25. novembrim Rīgas Tehniskās universitātes jaunajā auditoriju centrā «Domus Auditorialis» notiks Eiropas vadošais 5G ekosistēmas forums, pulcējot nozīmīgākos 5G lēmumu pieņēmējus un praktiķus.

Forumu organizē VAS «Elektroniskie sakari» sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Starptautisko telekomunikāciju apvienību. Foruma stratēģiskais partneris ir LMT, to atbalsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un Ziemeļvalstu Ministru padome.

«5G Techritory» ir platforma 5G tehnoloģiju sekmīgai attīstībai un komercializācijai, ar mērķi veicināt Eiropas ekonomisko konkurētspēju un izaugsmi. Forums pulcē viedokļu līderus, korporāciju vadītājus, zinātniekus un politikas veidotājus no visas pasaules. Plānots, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 2000 dalībnieku un 200 runātāju. Kā norāda organizatori, tas ir vienīgais 5G pasākums, kas pulcē visas nozares attīstībā ieinteresētās puses – izstrādātājus un praktiķus, tīkla operatorus un politikas veidotājus, universitātes un pētniecības institūtus.

Pasākums notiks ceturto gadu. Tas notiks hibrīdrežīmā, tiešsaistes dalībniekus apvienojot ar dalībniekiem klātienē. Ekosistēmas dalībnieku sadarbības tīklu un partnerību veidošanai izveidota īpaša virtuālā platforma «Emporium». Tā jau ir atvērta kontaktu veidošanai, diskusijām un sanāksmju organizēšanai.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

11. novembris, 2021 plkst. 11:15