RTU un Itālijas vēstniecība aicina apgūt itāļu valodu

12. septembris, 2022

Pateicoties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) ciešajai sadarbībai ar Itālijas augstākās izglītības iestādēm un Itālijas vēstniecību Latvijā, RTU studentiem un darbiniekiem ir iespēja bez maksas apgūt itāļu valodu. Itāļu valodas kursu nodarbības plānotas reizi nedēļā klātienē, mācības sāksies septembra otrajā pusē. Pieteikšanās kursiem – līdz 18. septembrim.

Itāļu valodas kurss RTU studentiem un darbiniekiem tiek organizēts, lai veicinātu interesi par Itāliju kā Erasmus+ programmas studiju un pieredzes apmaiņas galamērķi un partneri kopēju studiju, zinātnes projektu un kultūras pasākumu īstenošanā.

Plānots izveidot divas mācību grupas dalībniekiem bez itāļu valodas priekšzināšanām.

Pēc itāļu valodas kā C daļas brīvās izvēles kursa veiksmīgas apguves studentiem būs iespēja saņemt 2 kredītpunktus.

Pieteikties kursiem var līdz 18. septembrim, rakstot e-pastu Starptautiskās sadarbības nodaļas projekta vadītajam Ērikam Badamšinam – .

E-pastā jānorāda šāda informācija:

• Vārds, uzvārds, e-pasts, kontakttālrunis;
  • Studiju programma, līmenis un kurss (studentiem)/struktūrvienība un amats (darbiniekiem);
  • Dažos teikumos aprakstīta motivācija apgūt itāļu valodu.

Vietu skaits kursu grupās ir ierobežots, tāpēc lūgums neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Itāļu valodas kurss RTU studentiem un darbiniekiem tiek organizēts ar Itālijas Ārlietu un starptautiskās sadarbības ministrijas finansiālu atbalstu.

RTUStarptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments

12. septembris, 2022 plkst. 16:47