RTU turpinās uzņemšana studijām par maksu

25. augusts, 2017

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) līdz 31. augustam turpinās uzņemšana pilna un nepilna laika studijām par maksu gan bakalaura un koledžas līmeņa, gan maģistra studiju programmās.

RTU studētgribētājus gaida Uzņemšanas komisijā, RTU centrālajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 121. kabinetā, darbdienās no plkst. 9 līdz 18, kā arī RTU filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī.

Iesniedzot dokumentus bakalaura un koledžas programmās, reflektantiem jāuzrāda:

• personu apliecinošs dokuments;
  • vidējās izglītības atestāts vai diploms;
  • sekmju izraksts;
  • centralizēto eksāmenu sertifikāts (CE sertifikāts nav nepieciešams piesakoties nepilna laika studijām).

Iesniedzot dokumentus bakalaura programmās ar 1. līmeņa augstākās (koledžas) profesionālo izglītību, reflektantiem jāuzrāda:

• personu apliecinošs dokuments;
  • 1.līmeņa augstākās (koledžas) profesionālās izglītības diploms;
  • Diploma pielikums - sekmju izraksts.

Piesakoties maģistrantūras studijām, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un studiju pieteikumam jāpievieno bakalaura vai profesionālās augstākās izglītības diploma un atzīmju izraksta kopija, pirms tam Uzņemšanas komisijai uzrādot minēto dokumentu oriģinālus. Reflektantiem, kuri beiguši citu mācību iestāžu bakalaura vai profesionālo studiju programmas, jāiesniedz personu apliecinoša dokumenta personas datu sadaļas kopija.

Reģistrācijas maksa studijām RTU ir 30 EUR.

Reģistrācijas maksas kārtība

Papildu informāciju par uzņemšanu un studiju iespējām RTU var iegūt sociālās saziņas tīklā WhatsApp, rakstot uz numuru 28005535, vai arī zvanot 67089319, vai rakstot .

Bakalaura līmeņa studiju programmas

Maģistra līmeņa studiju programmas