RTU topošos studentus aicina uz Atvērto durvju dienu tiešsaistē

17. janvāris, 2022
.
.
.

Kādas studiju programmas var apgūt Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem, kādas ir ārpusstudiju iespējas – šos un citus jautājumus topošie reflektanti, viņu vecāki un skolotāji varēs iegūt RTU Atvērto durvju dienā, kas tiešsaistē notiks piektdien, 28. janvārī, plkst. 12.00–18.00. Pasākumam iespējams reģistrēties platformā ienac.rtu.lv.

RTU Atvērto durvju diena tiks organizēta pēc izstādes principa. Speciāli izstādēm veidotajā interneta platformā ienac.rtu.lv katrai fakultātei būs savs stends, kur varēs iegūt informāciju par visām deviņām RTU fakultātēm – kādas studiju programmas tās piedāvā, kādas ir darba iespējas pēc fakultātes absolvēšanas, kā arī noskaidrot vēl citus apmeklētājus interesējošus jautājumus. Tos varēs uzdot individuālā sarunā jeb čatā ar studentiem un citiem fakultātes pārstāvjiem.

Sākot no plkst. 13.00, ir paredzēti dažādi pusstundu ilgi vebināri: 

  • 13.00–13.30 – «Ārpusstudiju aktivitātes», ko vadīs RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes students Māris Žugs;
  • 14.00–14.30 – «Kā garšos nākotne un kas to radīs?», kurā par pārtikas nākotnes tendencēm un inženiera lomu šajā nozarē stāstīs RTU zinātniece, pārtikas uzņēmuma «Spirulina Nord» līdzdibinātāja Agnese Stunda-Zujeva un «Baltic Studies Centre» vadošais pētnieks Miķelis Grīviņš; 
  • 15.00–15.30 – «Kā sagatavoties matemātikas un fizikas centralizētajiem eksāmeniem?», kurā RTU Sagatavošanas kursu vadītāja Loreta Juškaite dalīsies ar noderīgu informāciju par šī gada centralizētajiem eksāmeniem matemātikā un fizikā; 
  • 16.00– 16.30 – «Kas jāzina par uzņemšanu?», kurā RTU Uzņemšanas nodaļas vadītāja Inesa Bušovska pastāstīs, kā šogad norisināsies uzņemšana RTU un kas jāņem vērā, gatavojoties stāties universitātē;  
  • 17.00–17.30 – «Studenta dzīve RTU», kurā RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes students Danīls Ņikiforovs sniegs skolēniem ieskatu pirmajos studiju gados un atbildēs uz interesentu jautājumiem.  

Atvērto durvju dienā aicināti piedalīties arī tie, kuri plāno studēt maģistrantūrā – viņiem būs iespēja uzzināt maģistrantūras programmu piedāvājumu, savukārt tie, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu, varēs iegūt informāciju par nepilna laika studijām. Būs iespēja arī ielūkoties RTU reģionālo studiju un zinātnes centru un Rīgas Biznesa skolas darbībā un piedāvātajās studiju programmās.

Tā kā patlaban nav iespējams klātienē paviesoties RTU, Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja ar 360 grādu tūres palīdzību izstaigāt universitātes telpas un apskatīt fakultātes un laboratorijas, kā arī iepazīties ar RTU ārpusstudiju aktivitāšu plašo klāstu, piemēram, uzzināt, ko studenti iegūst, darbojoties Studentu parlamentā, kādas ārpusstudiju aktivitātes piedāvā RTU Sporta un Kultūras centrs, un iegūt informāciju par dzīves apstākļiem RTU dienesta viesnīcās. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

17. janvāris, 2022 plkst. 9:09

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi