RTU «theLAB» radīta jauna suvenīru līnija

8. decembris, 2022
Dizaina fabrikas suvenīri primāri tiek izgatavoti no materiālu atgriezumiem, attīstot bezatlikumu saimniekošanu.

Laiks gādāt Ziemassvētku dāvanas! Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas atvērtā tipa darbnīca «theLAB» radījusi ne tikai dizainiski skaistus, bet arī praktiskus, ilgtspējīgus un unikālus suvenīrus, kurus iespējams apskatīt mājaslapā un iegādāties.

Suvenīrus iespējams iegādāties, rakstot uz .

Dizaina fabrikas suvenīru projekts tiek attīstīts, lai lietderīgi izmantotu materiālu atgriezumus, kas radušies, studentiem, speciālistiem un citiem «theLAB» lietotājiem veidojot savus projektus un prototipus. «Lietas, ko piedāvājam, astoņdesmit procentos gadījumu ir izgatavojamas no atgriezumiem. Tādēļ, lai tie netiktu vienkārši izmesti, radīsim jaunu pievienoto vērtību!» par idejas rašanos stāsta «theLAB» speciālists Linards Reinis Rozītis. Kopā ar «theLAB» interniem jeb studentiem-praktikantiem, ķeroties pie darba, tapuši, piemēram, koka diplomi, koka vizītkartes, domino spēles komplekti, papīra papīrnaži, puzles ar dažādiem gravējumiem un citas noderīgas un skaistas lietas.

RTU «theLAB» rada suvenīru līniju

RTU Sabiedrisko attiecību departaments