RTU Tehniskās fizikas institūts aicina uz Ukrainas vieslektora lekcijām

23. maijs, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Tehniskās fizikas institūts (RTU MLĶF TFI) otrdien, 24. maijā, plkst. 12 Paula Valdena iela 3/7 219. auditorijā aicina studentus uz profesora Jaroslava Bobitskija (Yaroslav Bobytskyy) vieslekcijām.

Profesors uzstāsies ar trim lekcijām krievu valodā:

• Lāzeru un nano tehnoloģijas mūsdienu stomatoloģijā (Лазерные и нанотехнологии в современной стоматологии)
  • Termo un tenzosensoru Ink-jet tehnoloģija, izmantojot sudraba nanodaļiņas (Ink-jet технология термо- и тензосенсоров с применением наночастиц серебра)
  • Struktūras «difrakcijas režģis – zelta nanoslānis»: optiskās īpašības un pielietojums sensoros (Оптические свойства и сенсорные применение структур: дифракционная решетка – нанослой золота).

Profesors ir Fotonikas katedras vadītājs Ļvovas Nacionālajā universitātē Ukrainā. Patlaban viņš strādā arī Žešovas universitātē Polijā.

23. maijs, 2016 plkst. 15:08