RTU studentus aicina kļūt par eksakto priekšmetu skolotājiem izglītības iniciatīvā «Iespējamā misija»

6. decembris, 2018

Maģistrantūras un vecāko bakalaura kursu studenti aicināti pieteikties izglītības iniciatīvai «Iespējamā misija», kuras dalībnieki no 2019. gada septembra divus gadus strādās vispārizglītojošās skolās, mācot savai izglītībai atbilstošu mācību priekšmetu, kā arī paralēli apgūs augstu novērtētu Līderības attīstības programmu.

«Iespējamajā misijā» īpaši gaidīti ir fizikas, ķīmijas, matemātikas, informātikas zinātāji, jo daudzās Latvijas skolās trūkst eksakto priekšmetu skolotāju, tādēļ tieši Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinošie studenti būs nozīmīgs iniciatīvas papildinājums. Pieteikšanās iniciatīvai notiek līdz 2019. gada 7. janvārim, un dalībnieku atlase norit četrās kārtās līdz marta beigām. Jūlijā pieredzējušu pedagogu un jomas profesionāļu vadībā dalībnieki apgūst nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai 1. septembrī uzsāktu darbu skolā.

Pieteikties «Iespējamajā misijā» var tie, kuri līdz 2019. gada 1. septembrim būsi ieguvuši vismaz bakalaura vai augstāko profesionālo otrā līmeņa izglītību. Pavisam tiks uzņemti 25 misijas dalībnieki, kuri paralēli darbam skolā Līderības attīstības programmā mācīsies plānot, vadīt un motivēt citus sasniegt vairāk. Viņi saņems individuālu atbalstu no kuratora, mentora un «Iespējamās misijas» komandas, kas sekos līdzi dalībnieku profesionālajai izaugsmei un mērķu sasniegšanai.

Šis būs programmas 11. iesaukums. 2017. gada «Iespējamās misijas» dalībnieku vidū ir RTU absolventi Ance Kancere, kura māca informātiku, un fizikas skolotājs Kārlis Daģis. 2016. gada dalībniekus RTU pārstāv RTU absolventi Edijs Freimanis, Mārtiņš Rozenbergs un Madara Kosolapova. Šo izaicinājumu ir pieņēmuši kopumā 15 RTU absolventi un ir mācījuši vai joprojām skolās māca dažādus eksakto zinātņu un tehnoloģiju priekšmetus.

Pieteikuma anketa un papildu informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

6. decembris, 2018 plkst. 16:10