RTU Studentu parlamentu turpina vadīt Katrīna Rudoviča

29. aprīlis, 2019

Ievēlēta jauna Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlamenta valde, prezidentes amatu turpina pildīt Katrīna Rudoviča, kura šo amatu ieņem kopš pērnā gada izskaņas.

Vēl pirms tam K. Rudoviča bija Studentu parlamenta Studiju nodaļas vadītāja.

Arī viceprezidenta amatā ievēlētais Edijs Ozols pienākumus pildīja iepriekš. Valdē ievēlēta arī Linda Madelāne, Marģers Liepiņš, Inguss Pumpurs, Agate Buravcova, Kristaps Kurmis, Rebeka Birziņa, Pāvels Mironovs un Lāsma Reisa.

RTU Studentu parlamentu valde tiek ievēlēta uz gadu.

Pieci no jaunās valdes pārstāvjiem ir RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studenti, divi Elektronikas un telekomunikācijas, tikpat – Enerģētikas un elektronikas fakultātes, bet viens – Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes students.

RTU Studentu parlaments ir Latvijas vecākā studentu pašpārvalde, kas dibināta 1992. gada 23. aprīlī. Parlaments pulcē kuplu skaitu aktīvu studentu no visām fakultātēm, apvienojot katras fakultātes studentu pašpārvaldes.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

29. aprīlis, 2019 plkst. 14:21