RTU students iegūst Amerikas latviešu Galenieku stipendiju

30. oktobris, 2019
.
.
.
Foto no Ņikitas Kuzmina Facebook arhīva

Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes 4. kursa students Ņikita Kuzmins ieguvis Amerikas latviešu Valijas un Modra Galenieku stipendiju, ko viņš saņems 2019./2020. akadēmiskajā gadā. 

Ņikita studē studiju programmā «Automobiļu transports», un par savu sasniegumu uzskata studiju savienošanu ar darbu, kas ir saistīts ar stratēģiskiem izmēģinājumiem aviācijā. Ņikita ir pārliecināts, ka nekas nenotiek tāpat vien un visu sasniegumu pamatā ir cilvēka čaklums un darba spējas. Radinieku un draugu lokā viņš ir slavens ar savu vienmēr pozitīvo attieksmi pret dzīvi un ikdienas notikumiem. 

Ņikita Galenieku ģimenes stipendiju iegūst jau otro reizi. Pirmoreiz viņš to saņēma 2018./2019. akadēmiskajā gadā. 

Galenieku stipendija radīta 2018. gadā, un tās mērķis ir atbalstīt spējīgus, centīgus Latvijas universitāšu studentus. Šis atbalsts ir ieguldījums jauniešu un arī Latvijas nākotnē. Mecenāti uzsver, ka izglītība gan šodien, gan arī nākotnē būs ļoti svarīga, lai sacenstos ar citām tautām un spodrinātu Latvijas vārdu nākamajā simtgadē. 

Stipendiju piešķir Latvijas Universitātes fonds, un ziedojums veikts sadarbībā ar fondu «Friends of the University of Latvia».
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

30. oktobris, 2019 plkst. 13:55

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi