RTU studentiem iespēja pieteikties apmaiņas studijām Indijas Tehnoloģiju institūtā Madras

5. februāris, 2020
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) bakalaura, maģistra un programmu studenti aicināti līdz 1. aprīlim pieteikties apmaiņas studijām Indijas Tehnoloģiju institūtā Madras (Indian Institute of Technology Madras – IITM) 2020./2021. akadēmiskā gada rudens semestrim. Studentiem tiks segtas studijas IITM un ceļa izdevumi.

Studenti var pieteikties kursa darba, projekta izstrādei, pētniecībai, kā arī apmaiņas programmām vasarā. Apmaiņas studijas IITM piedāvā dažādās jomās, piemēram, aviācijas inženierzinātnēs, biotehnoloģijā, ķīmijā, būvniecības inženierzinātnēs, enerģētikā, elektronikā, mehānikas inženierzinātnēs, vadības, humanitārajās zinātnēs un citās.

Konkursa kārtībā RTU studentiem tiks segtas apmaiņas studijas IITM un ceļa izdevumi abos virzienos. Ar uzturēšanos un apdrošināšanu saistītās izmaksas studentiem būs jāsedz no personiskajiem līdzekļiem.

Pieteikties apmaiņas studijām aicina RTU Starptautiskās sadarbības un ārzemju studentu departaments (SSĀSD), un tas jāizdara līdz 2020. gada 1. aprīlim, nosūtot sekmju izrakstu, CV un motivācijas vēstuli RTU SSĀSD direktora vietniecei Zanei Purlaurai uz e-pastu .

Ar Indijas Tehnoloģiju institūtā Madras RTU ir noslēgts sadarbības līgums, un Indijas partneraugstskolā ar lekcijām viesojušies RTU mācībspēki.

Plašāka informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments