RTU studenti sporta meistarībā sacentīsies ar kolēģiem no Lietuvas, Igaunijas un Somijas

16. maijs, 2018
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sportistu delegācija šonedēļ startēs XXXIV SELL Studentu spēlēs, kas šogad notiks Tartu, Igaunijā. SELL studentu spēlēm, kurās piedalās triju Baltijas valstu un Somijas augstskolu studenti un absolventi, ir vairāk nekā 90 gadu ilga vēsture un tās tiek dēvētas par atklātajām Eiropas Ziemeļvalstu olimpiādes spēlēm studentiem.

SELL spēlēs, kas norisināsies no 18. līdz 20. maijam, sacensības notiks 12 dažādos sporta veidos. RTU šajās spēlēs pārstāvēs 54 sportisti un 7 treneri. Vislielākā RTU sportistu pārstāvniecība – 12 cilvēku volejbolā un 11 basketbolā. Vieglatlētikā RTU pārstāvēs deviņi sportisti, peldēšanā – astoņi, džudo - četri sportisti. Savukārt badmintonā, galda tenisā un spēka trīscīņā (powerlifting)  – katrā pa trim cilvēkiem. Šahu pārstāvēs viens students.

SELL studentu spēles ar savu klātbūtni regulāri pagodina arī Eiropas Universitāšu sporta apvienības (EUSA) un Starptautiskās studentu sporta federācijas (FISU) pārstāvji.

Arī pirmās SELL spēles 1923. gadā notika Tartu. Katru gadu tās notiek kādā no četrām dalībvalstīm. Pērn sportistus uzņēma Rīga, 2016. gadā – Somijas pilsēta Tampere.

SELL spēļu mājaslapa un Facebook profils.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

16. maijs, 2018 plkst. 16:42