RTU studenti iegūst mecenātu stipendijas

14. novembris, 2018
Foto: pixabay.com

Deviņi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti no četrām fakultātēm ieguvuši mecenātu – Galenieku ģimenes un Kristapa Morberga – stipendijas 2018./19. akadēmiskajam gadam.

Bakalaura studiju programmas «Automobiļu transports» 3. kursa students Ņikita Kuzmins, bakalaura studiju programmas «Medicīnas inženierija un fizika» 4. kursa students Mārtiņš Ļuļļa, kā arī bakalaura studiju programmas «Aviācijas transports» 3. kursa students Artūrs Mazurs ir saņēmuši ASV dzīvojošo latviešu izcelsmes mecenātu Valijas un Modra Galenieku iedibināto stipendiju, kuras mērķis ir atbalstīt sekmīgākos pamatstudiju inženierzinātņu studentus. Stipendija paredzēta RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) bakalaura studiju programmu 2.–4. kursa studentiem. Vienas stipendijas apjoms ir 1000 eiro.

Savukārt MTAF bakalaura studiju programmas «Dzelzceļa transports» students Pāvels Dadojenkovs, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studiju programmas «Ķīmijas tehnoloģija» students Andris Jeminejs, Arhitektūras fakultātes (AF) bakalaura studiju programmas «Arhitektūra» studente Ieva Stradiņa, AF maģistrantūras studiju programmas «Arhitektūra» studente Undīne Ģemze, Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) bakalaura studiju programmas «Transportbūves» students Renāts Kristaps Grīnfelds, BIF bakalaura studiju programmas «Būvniecība» students Ivo Liepa kļuvuši par mecenāta Kristapa Morberga stipendiātiem. Kopējais K. Morberga stipendiju fonds RTU studentiem šogad bija 11 400 eiro.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

14. novembris, 2018 plkst. 15:41