RTU studenti aicināti pieteikties stipendijai un piedalīties Sjidiaņas Universitātes vasaras skolā Ķīnā

20. marts
.
.
RTU studenti aicināti pieteikties stipendijai un piedalīties Sjidiaņas Universitātes vasaras skolā Ķīnā
Attēls: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem, kuru studiju joma ir saistīta ar informācijas un komunikāciju tehnoloģijām, ir iespēja pieteikties stipendijai dalībai Sjidiaņas Universitātes (Xidian University) Ķīnā organizētajai vasaras skolai, kas šogad norisināsies no 16. līdz 25. jūlijam.

Vasaras skolas programmā iekļautās aktivitātes paredz iespēju satikt pasaulē augsti novērtētus zinātniekus un industrijas pārstāvjus, piedalīties viņu vadītajās lekcijās un diskutēt par jaunākajām tendencēm informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā. Tāpat vasaras skolas dalībnieki dosies vizītēs uz Ķīnas vadošajām IT kompānijām un jaunuzņēmumiem, kā arī ekskursijās uz Sjiaņas pilsētas vēsturiskajām vietām. 

Vasaras skolas organizētāji – Sjidiaņas Universitāte – diviem RTU studentiem sedz ēdināšanas, izmitināšanas, transporta, lekciju un ekskursiju izmaksas. Savukārt RTU no savas puses vienam no diviem apstiprinātajiem studentiem papildu sedz arī ceļa izdevumus abos virzienos. Līdz ar to vienam no izvēlētajiem studentiem no saviem privātajiem līdzekļiem būs jāsedz tikai apdrošināšanas un personīgajām vajadzībām paredzētās izmaksas.

Pieteikšanās stipendijai notiek līdz 2017. gada 7. aprīlim, nosūtot sekmju izrakstu, CV un motivācijas vēstuli RTU Ārzemju studentu departamenta starptautiskās sadarbības speciālistei Ingai Labsvīrai-Zelčai uz e-pastu

Papildu informācija par vasaras skolu.
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Ārzemnju departaments

Publikācijas datums

20. marts plkst. 12:30

Līdzīgi raksti

Ziņas