RTU studenti aicināti pieteikties apmaiņas studijām un praksei

10. septembris, 2019
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti pieteikties Erasmus+ stipendijām. Pieteikšanās studiju apmaiņas stipendijām šī akadēmiskā gada pavasarim notiek līdz 25. septembrim, bet praksei – līdz 31. oktobrim. Pieteikties var, aizpildot anketas tiešsaistē OutgoingExchange.rtu.lv.

Lai iegūtu papildu informāciju un saņemtu atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar apmaiņas galamērķa izvēli, citiem ar apmaiņas studijām vai praksi saistītiem jautājumiem, visi interesenti aicināti uz informatīvajiem semināriem:

• 11. septembrī plkst. 16.30, Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 115. auditorijā;
  • 17. septembrī plkst. 16:30, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, Daugavgrīvas ielā 2;
  • 23. septembrī plkst. 16.30, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1, 103. auditorijā.

RTU šajā mācību gadā piedāvā saviem studentiem vairāk nekā 300 galamērķus Erasmus+ studiju mobilitātei kādā no ES, Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm vai ES kandidātvalstī.

Vairāk par Erasmus+ studijām lasi – rtu.lv/erasmusstudijas; par Erasmus+ praksi – rtu.lv/erasmusprakse.

Ja rodas jautājumi, sazinies ar Erasmus+ koordinatori Evitu Miščuku: ; 29484664.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. septembris, 2019 plkst. 9:47