RTU studenti aicina piedalīties papīra tiltu konstruēšanas sacensībās

25. oktobris, 2018
.
.

Studenti, skolēni un uzņēmumu pārstāvji aicināti pieteikties sacensībām «Papīra tilti 5», lai mērotos spēkiem veidojot stiprākos papīra tiltus. Sacensības norisināsies 8. novembrī starptautiskā izstāžu centra Ķīpsalā konferenču zālē, Ķīpsalas ielā 8 un tās rīko Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentu pašpārvalde. 

Tilts būs jābūvē no 50 A4 formāta lapām un līmes, šos materiālus dalībniekiem nodrošinās organizētāji. Komandām tiks piešķirti arī instrumenti papīra apstrādei – 30 cm lineāls, papīra nazis, zīmulis. Dalībniekiem būs iespēja izmantot arī savus nažus vai šķēres. Papīra tiltu konstruēšanai paredzētas divas stundas – no plkst. 17.00 līdz 19.00. Tiltu vērtēšana sāksies plkst. 20.00. Tiltu ievietos slogošanas aparātā un pēc tam novēros tā izturēto slodzi. Par uzvarētāju tiks atzīts tas tilts, kurš izturēs vislielāko slodzi. 

Sacensībām var pieteikties studenti, skolēni un uzņēmumu pārstāvji, kuri vēlas pārbaudīt savas prasmes tiltu konstruēšanā. Lai piedalītos sacensībās, komandā jābūt līdz trim dalībniekiem. Vērtēšana notiks studentu, skolēnu un uzņēmumu kategorijā.

Pieteikties papīra tiltu konstruēšanas sacensībām var līdz 7. novembrim plkst. 23.59. 

Pieteikšanās anketa 

Facebook notikums

Sacensību nolikums 
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

25. oktobris, 2018 plkst. 9:34

Līdzīgi raksti

Ziņas