RTU stendā izstādē «Skola 2020» varēs uzzināt par studiju iespējām un iepazīties ar studentu izgudrojumiem

20. februāris
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) stendā izstādes «Skola 2020» apmeklētāji varēs uzzināt par studiju iespējām, kā arī praktiski iepazīt inženierzinātnes. Izstāde notiks no 28. februāra līdz 1. martam izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8. 

RTU stendā varēs iepazīties ar izglītības iespējām RTU deviņās fakultātēs, RTU Inženierzinātņu vidusskolā un RTU Olaines tehnoloģiju koledžā. Apmeklētāji var uzdot jautājumus kompetentiem konsultantiem, kā arī saņemt informatīvos materiālus, lai iepazītos ar RTU piedāvātajām studiju iespējām. Jaunajā studiju gadā RTU plāno piedāvāt daudz jaunu programmu, to skaitā elektronikas, transporta, enerģētikas, dizaina, vides, kā arī kiberdrošības inženierijas jomā.

Stendā varēs apskatīties arī dažādus RTU studentu radītus produktus, to prototipus un tehnoloģijas, piemēram, LED lietussargu, interaktīvas magnētiskās spoles, bezpilota lidaparātus, robotizētu manipulatoru, kas ar apmeklētājiem uzspēlēs spēli «Krustiņi un nullītes», kā arī modulāras spēles bērniem un trauku izlietoto kafijas biezumu sagatavošanai otrreizējai izmantošanai. Par šiem izgudrojumiem interesentiem pastāstīs RTU studenti, kuri apmeklētājus informēs arī par apmaiņas programmām, dienesta viesnīcām, stipendijām, ārpusstudiju dzīvi un daudziem citiem jautājumiem. 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

20. februāris plkst. 14:01

Līdzīgi raksti

Ziņas

_