RTU stadionā svinīgi atklāj jauno apgaismojuma sistēmu

28. aprīlis, 2023
.
.
.
Foto: Latvijas Futbola federācija/Nora Krevņeva-Baibakova

Labiekārtojot Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta infrastruktūru, RTU stadions Daugavgrīvas ielā ir aprīkots ar jaunu apgaismojuma sistēmu, kuras pilnveidē vienlīdzīgus ieguldījumus ir veikusi gan RTU, gan Latvijas Futbola federācija (LFF). Jaunais apgaismojums tika svinīgi atklāts 27. aprīlī, un pēc tam, jau laukumu apspīdot jaunajām gaismām, norisinājās RTU vīriešu futbola izlases draudzības spēle ar «FK Union».

Svinīgajā atklāšanā pateicības vārdus sadarbības partneriem – LFF – par ieguldījumu jaunajā apgaismojuma sistēmā sacīja RTU administratīvais direktors Juris Iljins. Viņš norādīja, cik svarīgs jau vēsturiski RTU ir bijis svarīgs sports un šīs tradīcijas universitāte ir saglabājusi joprojām, tāpēc liela nozīme ir arī sporta infrastruktūrai, lai studenti, darbinieki un partneri varētu sportot ērtā un patīkamā vidē. 

Savukārt LFF prezidents Vadims Ļašenko sacīja, ka jauno apgaismojuma sistēmu sportisti jau ir sen gaidījuši, un, cerot uz veiksmīgiem startiem un turpmāku sadarbību, viņš RTU Sporta centram uzdāvināja simbolisku futbola bumbu. 

RTU stadionā norisinās gan futbola treniņi, gan arī spēles, un tajā sportot var gan RTU studenti, gan arī universitātes sadarbības partneri. 

RTU, kas tiek dēvēta par vienu no sportiskākajām augstskolām Latvijā, piedāvā gan sporta nodarbības studentiem, gan arī iespēju pilnveidot prasmes izlašu komandās. RTU ir vīriešu futbola izlases komanda, kuru vada treneris Elvis Staņevičs. 

Universitāte jau kopš 2015. gada atbalsta arī Latvijas talantīgākos jaunos sportistus, piedāvājot viņiem studēt budžeta vietās pēc individuāla plāna, lai jaunie sportisti varētu veidot duālo karjeru – līdztekus panākumiem sportā iegūtu arī augstāko izglītību. Budžeta vietas sportistiem tiek piešķirtas uz visu studiju laiku.

RTU stadionā jauna apgaismojuma sistēma

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

28. aprīlis, 2023 plkst. 11:10

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi