RTU skolēnus aicina piedalīties «Prāta spēlēs»

12. marts, 2018
.
.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina 8.-12. klases jauniešus no visām Latvijas skolām pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) tradicionālajām sacensībām «Prāta spēles», kurās noskaidros spēcīgākos šaha, bridža un dambretes spēlētājus. RTU «Prāta spēles» notiek jau devīto reizi, un tās 14. aprīlī no plkst. 10.00 norisināsies RTU centrālajā ēkā Kaļķu ielā 1.

«Prāta spēles» var piedalīties ikviens jaunietis, kuram nav augstākās izglītības un kurš nav iepriekš studējis RTU. Īpaši aicināti ir 10., 11. un 12. klases skolēni, kuri interesējas par iespējām studēt inženierzinātnes RTU. Dalība spēlēs ir bez maksas. 

Lai pieteiktos spēlēm, jāaizpilda reģistrācijas anketa
 
RTU «Prāta spēles» uzvarētāji saņems naudas balvas, kas izmantojamas, maksājot par RTU sagatavošanas kursiem vai sedzot studiju maksu, kā arī naudas balvu iespējams saņemt kā stipendiju, ja «Prāta spēļu» uzvarētājs kļūst par RTU studentu. Spēļu dalībniekus sagaida arī citi pārsteigumi, kā arī iespēja vērtīgi pavadīt brīvo laiku un veidot jaunus kontaktus.  

«Prāta spēles» RTU rīko kopš 2009. gada un tajās tiek noskaidroti labākie šaha, dambretes un bridža spēlētāji, kuriem ir iespēja  izcīnīt stipendijas studijām RTU. Spēļu mērķis — popularizēt RTU kā prāta sporta veida atbalstītāju, veicināt skolēnu un studentu savstarpējos kontaktus, popularizēt šahu, bridžu, dambreti, kā arī paaugstināt skolēnu sporta meistarību šajās prāta spēlēs.

Nolikums šaham
Nolikums dambretei
Nolikums bridžam

Tiešraide

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

12. marts, 2018 plkst. 17:40

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi