RTU saņem uzaicinājumu pievienoties prestižajai starptautiskajai asociācijai «T.I.M.E.»

26. oktobris, 2020
.
.
.
Foto: Pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) maģistrantūras un doktorantūras studentiem būs lielākas iespējas studēt gan RTU, gan paralēli – kādā no vadošajām Eiropas augstskolām, iegūstot dubulto diplomu, jo RTU ir saņēmusi uzaicinājumu pievienoties starptautiskajai asociācijai «T.I.M.E.». To veido pasaules tehniskās augstskolas, kas ir ieinteresētas savstarpēji sadarboties, nodrošinot studentiem konkurētspējīgu inženierzinātņu izglītību.

«T.I.M.E.» (Top International Managers for Engineering) ir viena no lielākajām starptautiskās sadarbības organizācijām, kas sākotnēji tika veidota, lai nodarbotos ar Eiropas inženierzinātņu augstskolu sadarbības veicināšanu, taču ar laiku robežas paplašinājās, un patlaban «T.I.M.E.» dalībaugstskolas ir arī no Austrālijas, Argentīnas, Kanādas, Brazīlijas, Ķīnas un Japānas. Tas nozīmē, ka inženierzinātņu studentiem ir vēl plašākas studiju iespējas pasaulē. 

Tās ir savā valstī vadošās inženierzinātņu augstskolas un universitātes, kurās visās ir spēcīga starptautiskā dimensija studijās, zinātnē un sadarbībā ar industriju, kas nodrošina labas iespējas studentiem iegūt ne tikai izcilas zināšanas, bet arī paplašināt savu redzesloku starpkultūru attiecībās, kā arī iepazīt citu valstu darba tirgus prasības un iespējas. Kopš organizācijas dibināšanas 1989. gadā aptuveni 3000 studentu no «T.I.M.E.» dalībaugstskolām ir ieguvuši dubulto maģistra grādu, kas viņiem ir palīdzējis veidot veiksmīgu karjeru starptautiskos uzņēmumos.  

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

26. oktobris, 2020 plkst. 13:56

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi