«RTU/Robežsardze» pārliecinoši izcīna Latvijas kausu

.
.
.
Foto no Latvijas Volejbola federācijas mājaslapas

Vīriešu volejbola komanda «RTU/Robežsardze» pēc piecu gadu pārtraukuma triumfējusi Latvijas kausa izcīņā, iegūstot pārliecinošu uzvaru un pārspējot iepriekšējo trīs gadu turnīra uzvarētājus «Jēkabpils Lūšus». Izšķirošā spēle norisinājās svētdien, 22. decembrī, sporta namā «Daugava».

Latvijas kausa finālā «RTU/Robežsardze» uzvaru izcīnīja ar 3-0 (25:15, 25:22, 25:20). Rezultatīvākais spēlētājs komandā bija Gatis Garklāvs, gūstot 16 punktus, savukārt astoņus punktus guva Renārs Jansons, bet Andrejs Zavorotnijs un Aleksandrs Avdejevs – pa septiņiem punktiem katrs.

«RTU/Robežsardze» jau pašā sākumā neitralizēja pretinieku uzbrukumus un labi spēlēja blokā, pirmajā setā gūstot pārliecinošu uzvaru ar 25:15. Otrajā setā «Jēkabpils Lūši» sākotnēji gan izlīdzināja spēles gaitu, taču vēlāk pretinieki atkal izrādījās pārāki, setu beidzot ar 25:22. Arī trešajā setā «RTU/Robežsardze» guva drošu pārsvaru, setu beidzot ar 25:20 un līdz ar to iegūstot arī Latvijas kausu.

«RTU/Robežsardze» Latvijas kausā uzvaras laurus plūca pēc piecu gadu pārtraukuma, jo pēdējoreiz sacensībās uzvarēja 2014. gadā. Pirms tam komanda uzvaru bija izcīnījusi arī 2003., 2004., 2008. un 2009. gadā.