RTU rektors vienojas par sadarbību ar Romas Universitāti «La Sapienza»

30. oktobris, 2018
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis vizītes laikā Romas Universitātē «La Sapienza» konceptuāli vienojās par universitāšu sadarbību nākamajos piecos gados. Tikšanās laikā abu universitāšu pārstāvji pārrunāja līdzšinējo sadarbību, kā arī apsvēra iespējas veidot kopīgu studiju programmu ģeomātikā. 

RTU rektors tikās ar Romas Universitātes «La Sapienza» prorektoriem Bruno Botta un Antonello Biagini, kā arī vairākiem fakultāšu un administrācijas pārstāvjiem. Tikšanās notika 22. oktobrī. 

Sadarbību ar Romas Universitāti «La Sapienza» RTU aizsāka 2012. gadā, noslēdzot vispārēju sadarbības līgumu. Universitātes noslēgušas trīs Erasmus sadarbības līgumus uzņēmējdarbības un administrācijas jomā, vides zinātņu, kā arī arhitektūras un pilsētplānošanas jomā. Noris pārrunas arī par Erasmus sadarbības līguma slēgšanu starp Romas Universitāti «La Sapienza» un RTU Rīgas Biznesa skolu. Itālijas universitāte īpaši aktīvi sadarbojas ar RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides un siltuma sistēmu institūtu. 

Pēdējo trīs gadu laikā RTU apmaiņas programmās mācījušies 11 Romas Universitātes «La Sapienza» studenti, savukārt izbraucošo studentu skaits ir bijis mazāks. 
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

30. oktobris, 2018 plkst. 14:48

Līdzīgi raksti

Ziņas