RTU rektors saņēmis «Word Cultural Council» balvu par ieguldījumu izglītības veicināšanā

12. novembris, 2018
.
.
No kreisās: WCC prezidents Colin Blakemore, Carel Stolker, Way Kuo, Leonīds Ribickis un WCC izpilddirektors Esteban Meszaros Wild

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis saņēmis «Word Cultural Council» (WCC) apbalvojumu par ieguldījumu izglītības veicināšanā. Līdz ar viņu šo apbalvojumu saņēma Honkongas Pilsētas universitātes (City University of Hong Kong) rektors profesors Way Kuo, kā arī Leidenes Universitātes (Leiden University) rektors profesors Carel Stolker.

Apbalvojumu «On Educational Merit» piešķir par ieguldījumu izglītības veicināšanā un Pasaules kultūras padomes vērtību sekmēšanā un ieviešanā. 

Alberta Einšteina Pasaules zinātnes balva (Albert Einstein World Award of Science) šogad piešķirta profesoram Jean-Pierre Changeux, savukārt profesors Malik Mâaza saņēma Hose Vaskonselosa Pasaules izglītības balvu (José Vasconcelos World Award of Education). 

WCC apbalvošanas ceremonija notika 8. novembrī Honkongas Pilsētas universitātē. 

2016. gada oktobrī WCC svinīgā apbalvošanas ceremonija norisinājās Rīgā un bija viens no RTU 154 gadu jubilejas pasākumiem. 

Papildu informācija par «Word Cultural Council» 2019. gada laureātiem 
 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

12. novembris, 2018 plkst. 15:53

Līdzīgi raksti

Ziņas