RTU rektors ar Granadas Universitātes vadību pārrunā starptautiskās sadarbības iespējas

18. decembris, 2017

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis viesojās Granadas Universitātē, ar augstskolas vadību pārrunājot abu universitāšu sadarbības iespējas. Tika panākta vienošanās par starptautisko mobilitāti universitāšu studentiem un darbiniekiem.

Vizītes laikā L. Ribickis tikās ar Granadas universitātes rektori profesori Pilar Aranda un starptautiskās sadarbības direktoru Wenceslao Martín Rosales. Abas universitātes vienojās par starptautisko mobilitāti studentiem un universitāšu personālam šādās studiju jomās: būvniecībā, industriālajā elektronikā, datorzinātnē, materiālzinātnē, mašīnzinībās un tulkošanā.

Vizītes laikā RTU rektors apmeklēja arī Granadas Universitātes Uzņēmējdarbības centru, kā arī tikās ar vadības pārstāvjiem no Augstākās Tehniskās skolas būvniecībā, inženierzinātnēs, ceļu būvē un jūrniecībā.

RTU rektora vizīte Granadas Universitātē notika 14. un 15. decembrī.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

18. decembris, 2017 plkst. 15:50