RTU reģionālās filiāles aicina uz Atvērto durvju dienu 6. aprīlī

28. marts
.
.
RTU reģionālās filiāles aicina uz Atvērto durvju dienu 6. aprīlī
Atvērto durvju dienā RTU reģionālajās filiālēs vidusskolēni varēs uzzināt par studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās. Foto: LETA

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) reģionālās filiāles Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī ceturtdien, 6. aprīlī, plkst. 16 rīko Atvērto durvju dienu. Savukārt sestdien, 8. aprīlī, Atvērto durvju diena ar ekskursijām uz RTU fakultātēm un ieskatu studentu dzīvē notiks Rīgā, Ķīpsalā, RTU Dizaina centrā.

RTU Cēsu filiālē, Piebalgas ielā 3, 6. aprīlī Atvērto durvju dienas pasākumi notiks no plkst. 16 līdz 18. Interesenti aicināti piedalīties dažādās tehniskās un dizaina radošajās darbnīcās, tikties ar pasniedzējiem un studentiem, uzzināt par studiju programmām un studiju procesu un nākotnes iespējām. Tie, kurus interesē studiju programma «Datorsistēmas», darbnīcā varēs gūt iemaņas mobilās aplikācijas izstrādē un uzzināt par filiālē realizēto Latvijā vienīgo studiju programmu ar specializāciju mobilo lietotņu izstrādē. Programma tiek īstenota sadarbībā ar «Draugiem Group». Vēl būs iespēja iegūt pieredzi elektrisko shēmu lodēšanā un uzzināt par studiju programmām «Enerģētika un elektrotehnika» un «Elektrotehnoloģiju datorvadība», savukārt par produkta dizainu un dizainera nozīmīgumu produkta izstrādē varēs uzzināt darbnīcā «Materiālu tehnoloģija un dizains». 

RTU Daugavpils filiāle Smilšu ielā 90 6. aprīlī interesentiem savas durvis vērs plkst. 16, aicinot Datorsistēmu darbnīcā iepazīties ar interneta lapu izveides un programmēšanas pamatiem, Elektrotehnikas laboratorijā – ar elektroenerģijas ražošanas principiem un gūt iemaņas elektrisko ķēžu veidošanā, kā arī apgūt lodēšanas pamatus. Elektropneimotehnikas laboratorija iepazīstinās ar ražošanas procesu automatizāciju, pneimatisko vadības sistēmu izveidošanu un sensoru izmantošanu. Būs atvērta arī Studentu radošā darbnīca, kur RTU Daugavpils filiāles studenti iepazīstinās ar saviem pētniecības projektiem.

Savukārt RTU Liepājas filiāle 6. aprīlī uz Atvērto durvju dienu aicina visus Liepājas un Liepājas reģiona 11. un 12. klases skolēnus, tehnikumu vecāko kursu audzēkņus, kā arī citus interesentus, lai informētu par studiju iespējām, praksi un pēcdiploma karjeras iespējām. Liepājā tiks demonstrētas dažādas aizraujošas, industrijā svarīgas un mūsdienīgas iekārtas un roboti, izskaidrojot, kādi ir inženiera pienākumi. Tāpat būs iespēja aprunāties gan ar esošajiem un bijušajiem studentiem, gan arī RTU mācībspēkiem.

RTU Ventspils filiālē, Kuldīgas ielā 55 Atvērto durvju dienas pasākums 6. aprīlī sāksies plkst. 16, iepazīstinot interesentus ar filiālē apgūstamajām studiju programmām. Ventspils filiālē var apgūt 11 studiju programmas. Studijas notiek pilna laika klātienes un neklātienes formā.

RTU un RTU Inženierzinātņu vidusskolas Atvērto durvju diena notiks sestdien, 8. aprīlī, plkst. 10, RTU Dizaina centrā, Ķīpsalas ielā 6, kur skolēni varēs iepazīties ar RTU studiju programmu piedāvājumu un uzņemšanas nosacījumiem, doties ekskursijā pa fakultātēm, saņemt konsultācijas un atbildes uz jautājumiem par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU. Dizaina centrā būs izvietoti RTU fakultāšu, Doktorantu studiju nodaļas, Uzņemšanas nodaļas, RTU Inženierzinātņu vidusskolas un RTU Rīgas Biznesa skolas stendi, kuros konsultanti informēs interesentus par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem. Atvērto durvju dienas otrajā daļā, kas sāksies plkst. 11.30, interesenti varēs doties ekskursijā uz fakultātēm. Topošie RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēni un viņu vecāki plkst. 11 un plkst. 13 aicināti apmeklēt skolu, kas atrodas Kronvalda bulvāri 1. 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

28. marts plkst. 12:27

Līdzīgi raksti

Ziņas