RTU programmas «Demola Latvia» dalībnieki aicina uz mākslīgā intelekta izstādi

27. decembris, 2022
.
.
Foto: Pixabay.com

Zirgs uz Mēness? Lācis, kas iepērkas lielveikalā? Matemātikas skolotājs Muris? Bilde, kas piecu sekunžu laikā tiek radīta, izmantojot kādu tekstu? Tas viss ir iespējams, pateicoties mākslīgajam intelektam! To pierādīt sola pieci jaunieši, kuri ir piedalījušies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra īstenotajā programmā «Demola Latvia» un no 30. decembra līdz 12. janvārim aicina interesentus uz izstādi iepirkšanās un izklaides centra «Akropole Alfa» 3. stāva izstāžu zālē, kur varēs aplūkot mākslas darbus, kas veidoti ar mākslīgā intelekta (artificial intelligence – AI) palīdzību. 

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar dažādiem vērtīgiem veidiem, kā mākslīgais intelekts var kļūt noderīgs ikvienam, kā arī uz vietas katrs savā ierīcē varēs izmēģināt dažādus AI rīkus – tie būs tikai viena QR koda attālumā. 

Papildu informācija par izstādi – Facebook un Instagram

«Demola Latvia» ir viena no RTU Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabrikas īstenotās vērienīgās programmas «Inovāciju granti jūrniecībā studējošajiem» (ERAF līdzfinansētais projekts Nr. 1.1.1.3/18/A/006 «Inovāciju granti jūrniecības nozarē studējošajiem») aktivitātēm. Tā ir starptautiska inovāciju platforma, kas studentiem piedāvā izstrādāt inovatīvus risinājumus gan dažādu Latvijas uzņēmumu piedāvātajiem izaicinājumiem, gan atvērtiem izaicinājumiem par nākotnes tendencēm.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

27. decembris, 2022 plkst. 17:49

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi