RTU profesoram Jurim Smirnovam pasniegs Būvindustrijas lielo balvu par mūža ieguldījumu

17. augusts, 2022
Foto: RTU arhīvs

27. septembrī VEF kultūras pilī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes profesors Juris Smirnovs tiks apbalvots par mūža ieguldījumu būvindustrijā. Par 40 nozarei veltītiem gadiem viņš saņems Būvindustrijas lielo balvu «Pamatakmens».

Nosaukti arī citi balvas Būvindustrijas lielās balvas laureāti kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā – SIA «LBS-konsultants» valdes loceklis, būvinženieris Aivars Caune (viņa stāžs nozarē 50 gadi), Rīgas Celtniecības koledžas studiju programmas Arhitektūras tehnoloģija direktore, docētāja Inese Reitāle (viņas darba stāžs 45 gadi), SIA «RIMTS» valdes loceklis Juris Veiss (viņa stāžs nozarē 46 gadi), AS «Ceļuprojekts» vadošais tiltu būvinženieris Rūdolfs Gruberts (nozarē 51 gadu) un SIA «Zaigas Gailes birojs» vadītāja, arhitekte Zaiga Gaile (nozarē 47 gadus).

27. septembrī Būvindustrijas lielās balvas ceremonijā tiks piešķirti arī apbalvojumi gada inženierim/arhitektam un gada studentam, informē Latvijas Būvinženieru savienība.

Būvindustrijas lielā balva ir nozares augstākais apbalvojums.

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments