RTU plāno attīstīt sadarbību ar Bergamo universitāti

12. septembris, 2019

11. septembrī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) darba vizītē viesojās Bergamo Universitātes delegācija rektora profesora Remo Morzenti Pellegrini vadībā, lai tiktos ar RTU rektoru akadēmiķi Leonīdu Ribicki un citiem universitātes pārstāvjiem, pārrunājot līdzšinējo sadarbību un iespējamo tās attīstību, kā arī novērtētu RTU paveikto Ķīpsalas vienotā teritoriālā kompleksa infrastruktūras attīstībā.

Bergamo Universitātes delegācijas tikšanās ar RTU rektoru, attīstības prorektoru Artūru Zepu, Starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāju Lauru Štālu un projekta vadītāju Ēriku Badamšinu notika ar Itālijas vēstnieka Latvijā Sebastiano Fulci līdzdalību. Puses pārrunāja līdzšinējo sadarbību, kā arī iezīmēja tās iespējamos attīstības virzienus un kopīgi īstenojamās aktivitātes.

Vizītes laikā Bergamo Universitātes delegācijas pārstāvji viesojās RTU Dizaina fabrikā, Laboratoriju mājā, Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē, E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātē, kur tikās ar šo struktūrvienību pārstāvjiem, iepazinās ar RTU laboratorijām, studiju un pētniecības virzieniem. RTU pārstāvji ar itāļu kolēģiem pārrunāja arī konkrētas studiju un prakses apmaiņas iespējas. Bergamo Universitātes pārstāvji tikās arī ar trim savas universitātes studentiem, kuri šobrīd RTU studē Eramsus+ studiju apmaiņas programmā.

Šī vizīte bija atbilde RTU delegācijas vizītei Bergamo Universitātē, kas notika 20. martā.

Itālijas vēstnieka un Bergamo Universitātes delegācijas vizīte

RTU Sabiedrisko attiecību departaments