RTU pirmkursnieki pulcēsies iepazīšanās semināros

25. augusts, 2020

Lai iepazītu topošos studiju biedrus, uzzinātu vairāk par studiju un ārpusstudiju dzīvi, ieklausītos vecāku kursu studentu padomos, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) jaunie studenti īsi pirms studiju sākuma aicināti pievienoties pirmkursnieku semināriem, kuras rīko fakultāšu studentu pašpārvaldes un RTU Studentu parlaments.

Pavisam augusta otrajā pusē notiks seši semināri, pulcējot visu deviņu RTU fakultāšu pirmo kursu studentus.

• 24.08. -26.08. Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes pirmkursnieku seminārs «Kodolreakcijas krustpunkts».
  • 28.08. - 30.08. Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes, Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes pirmkursnieku seminārs «5G.ExE».
  • 28.08. - 30.08. Būvniecības inženierzinātņu fakultātes pirmkursnieku seminārs «Ieskrien studijās 2020».
  • 31.08. - 02.09. Inženierekonomikas un vadības fakultātes pirmkursnieku seminārs «EKU FESTS '20».
  • 04.09. - 06.09. Arhitektūras fakultātes pirmkursnieku seminārs «Arhitekti Ogrē SE2 EP1».
  • 04.09. - 06.09. E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes, Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes, Enerģētikas un vides inženierzinātņu fakultātes pirmkursnieku seminārs «Sper Gaisā X13».

Pasākumi norisināsies, ievērojot visus tā brīža Ministru kabineta un Slimību, profilakses un kontroles centra noteiktos ierobežojumus. Katrs dalībnieks tiks informēts par drošības noteikumiem un ierobežojumiem, ko būs nepieciešams ievērot pasākuma norises laikā un apņemsies tos ievērot ar savu parakstu. Organizatori patur tiesības atcelt pasākumu sakarā ar epidemioloģisko ierobežojumu izmaiņām vai izraidīt dalībnieku no pasākuma par to neievērošanu. Pasākuma norises laikā tiks nodrošināti roku dezinfekcijas līdzekļi.

RTU pirmkursnieku pulcēsies iepazīšanās semināros

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

25. augusts, 2020 plkst. 11:33